mazand
25 بهمن 1401 - 12:54

دستگیری قاتل در کمتر از۳ ساعت در اهر

فرمانده انتظامی شهرستان اهر از قتل جوانی۲۲ ساله و دستگیری قاتل در کمتر ازسه ساعت طی عملیات ماموران پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهر، قدرت آقاپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریتی پلیسی۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از محله‌های شهرستان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد در جریان یک نزاع و درگیری، فردی ۲۲ ساله بر اثر اصابت ضربات چاقو به ناحیه شکم به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر در ادامه‌  گفت: ماموران پلیس آگاهی در صحنه وقوع جرم حاضر و با اشراف اطلاعاتی عامل ارتکاب قتل را شناسایی و با اقدامات فنی و تعقیب و مراقبت انجام یافته، متهم را در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی در کمتر از سه ساعت در مخفیگاه خود دستگیر و به مقر پلیس آگاهی دلالت دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات به‌عمل آمده انگیزه خود را از این اقدام اختلافات شخصی عنوان کرد و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

پایان پیام/س

منبع: فارس
شناسه خبر: 1037912