mazand
08 اسفند 1401 - 16:14

خمز: مربیگری در تراکتور باعث افتخارم است/ تراکتور از نظر فنی و تعداد طرفداران جزو بهترین‌ها است

سرمربی تراکتور گفت: تراکتور به عنوان پرتماشاگرترین تیم ایران انتخاب شده که نشان می‌دهد از نظر فنی و تعداد طرفداران جزو بهترین‌ها هستی

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، پاکو خمز در نشست خبری قبل از بازی مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: ما پس از استراحت چند روزه، حدود ۹ روز تمرینات سخت و پرفشاری پشت سر گذاشتیم. از عملکرد بازیکنان در تمرینات رضایت کامل دارم، آنان خیلی تلاش می‌کنند و باعث افتخار است که مربی این بازیکنان هستم و در تراکتور کار می‌کنم.

وی افزود: بازیکنان تراکتور به خوبی تمرین کرده و می‌خواهند خودشان را با شرایط کادرفنی وفق دهند. قطعاً روز به روز بهتر می‌شویم. 

وی در خصوص شناختش از تیم نفت، بیان کرد: فیلم بازی‌های صنعت نفت را بارها تماشا کرده‌ایم. این تیم فوتبال خوبی بازی می‌کند و به خاطر جایگاهش در جدول تعجب می‌کنم. نفت تیمی است که توپ را به خوبی به گردش در می‌آورد؛ البته کمی راحت گل می‌خورند و در دفاع مشکل دارند.

خمز با بیان اینکه بازی سختی پیش‌رو داریم، توضیح داد: ما نباید اعتماد به نفس کاذب داشته باشیم‌. حریف ما را برای دویدن بیشتر مجاب خواهد کرد و باید تلاش کرده و بازی را ببریم. 

سرمربی تراکتور در خصوص محرومان و مصدومان تیمش، گفت: صفا هادی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.

وی در پایان سخنانش گفت: تراکتور از سوی سایت ترانسفر مارکت به عنوان پرتماشاگرترین تیم ایران انتخاب شده که نشان می‌دهد از نظر فنی و تعداد طرفداران جزو بهترین‌ها هستیم. حمایت هواداران برای ما دلگرمی بوده و انگیزه‌مان را بیشتر می‌کند.

انتهای پیام/60017

منبع: فارس
شناسه خبر: 1061339